Hledáte zaměstnance?

Kontaktujte nás


+420 792 777 166 (Čechy)

+420 607 786 794 (Morava)

agentura@kaseacz.cz

Hledáte zaměstnance?

Pracovníci z Filipín

Proč hledat pracovní sílu zrovna na Filipínách? Celosvětově mají Filipínci velmi dobré jméno jako pracovití lidé. Jsou připraveni vycestovat z Filipín a pracovat v zahraničí. Výborný pracovní výkon se snoubí s platy výhodnými pro zaměstnavatele a atraktivními pro Filipínce. Pokud je vaší prioritou legální zaměstnávání spolehlivých a pracovitých cizinců, pak vás vaše kroky vedou správným směrem.

Charakteristika filipínských zaměstnanců

Filipínci jsou kvalifikovaní pracovníci, kteří hovoří anglicky a velmi rychle se přizpůsobí nové zemi i zaměstnání. Jsou to stabilní, spolehliví a loajální zaměstnanci. Vynikají flexibilitou a chutí do práce. Očekávat můžete také klid, vděčnost a dobré mravy. Samozřejmostí je čistý trestní rejstřík. Filipínci jsou křesťané, kteří práci v zahraničí hledají s cílem zabezpečit své rodiny na Filipínách. Řada z nich má již s prací v zahraničí zkušenosti. Jakmile pro vás najdeme vhodné filipínské zaměstnance, postaráme se o to, abyste je mohli zaměstnat na dva a více let

Vhodné profese pro pracovníky z Filipín

Díky kvalifikaci a chuti do práce zvládnou zaměstnanci z Filipín řadu rozličných pracovních pozic. Mezi nejobsazovanější pracovní místa Filipínci patří:

Dělnické profese

  • Pracovníci do masokombinátů, zpracovatelé masa a potravin
  • Pracovníci do pekáren
  • Operátoři CNC strojů
  • Operátoři výroby
  • Pracovníci pásové výroby
  • Svářeči
  • Baliči
  • Pomocná síla do kuchyně

Jak zaměstnat pracovníky z Filipín

Zaměstnání Filipínce pro vás může být stejně snadné jako zaměstnání českého občana. Spolehněte se na nás, zajistíme pro vás vše potřebné. Najdeme pro vás vhodnou pracovní sílu, postaráme se o nutné dokumenty, pomůžeme s překlady, se zapracováním filipínských zaměstnanců i s doprovodem na lékařské prohlídky.

Máte zájem o zaměstnance z Filipín?

Neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám vyřídit vše potřebné.

Nedělejte stejné chyby jako zaměstnavatelé, kteří doplatili na nelegální zaměstnávání cizinců. Pojďte do toho s námi legálně

Získejte stálé zaměstnance bez rizika jejich deportace za nelegální práci a pokuty za nelegální zaměstnance pro vaši společnost. Máte obavy, abyste na žádný krok nutný k zaměstnávání Filipínců nezapomněli? S námi jste v dobrých rukou. Známe zákony, víme jak na zařizování víz pro Filipínce a rádi se postaráme o celý proces zaměstnání Filipínců za vás. S filipínskými zaměstnanci vás propojíme napřímo.