Hledáte zaměstnance?

Kontaktujte nás


+420 792 777 166 (Čechy)

+420 607 786 794 (Morava)

agentura@kaseacz.cz

Hledáte zaměstnance?

Relokace zaměstnanců ze zahraničí

Chystáte se zaměstnat pracovníka ze zahraničí a potřebujete zajistit jeho přesídlení? A to hladce a bez zbytečných průtahů? Nechte to na nás. Náš relokační konzultant se postará o nezbytná povolení, zajistí cestu, bydlení v Moravskoslezském kraji, kurzy češtiny pro cizince, školní docházku pro děti, ověření vzdělání, sjednání pojištění a další. Spolehněte se na komplexní relokační služby a ušetřete si starosti spojené s přesídlením zaměstnanců ze zahraničí.

Typy poskytovaného relokačního servisu

HOME SEARCH

Zajistíme ubytování dle stanovených kritérií s přihlédnutím k možnostem trhu, prohlídky bytů, parkovací místo, přípravu nájemních smluv, asistenci při zabydlení se. Klienta zastupujeme na základě plné moci.

LOOK & SEE

Jednodenní tour pro vašeho zaměstnance a jeho rodinu organizovaná naším relokačním specialistou, seznámení cizince s městem a krajem, informování o hromadné dopravě, možnostech nákupů a využití volného času.

SETTLING IN

Vašemu zaměstnanci pomůžeme s pohodlným zabydlením se v novém městě, zajistíme bankovní účet, školu pro děti, internet apod. Pomoci můžeme i se zprostředkováním kurzů češtiny.

Zajistíme také nadstandardní relokační servis pro zaměstnance na manažerských pozicích.

Co to znamená a proč se obrátit právě na nás?

  • Vyhledáme nadstandardní bydlení pro manažery a jejich rodiny
  • Naším cílem je, aby se zde váš vysoce kvalifikovaný zaměstnanec cítil jako doma
  • Pomůžeme se zajištěním běžných i nadstandardních služeb
  • Zaměstnavatel má jistotu, že se o zaměstnance komplexně postaráme
  • Asistence po celou dobu pobytu v ČR

Pomůžeme vám rovněž s nalezením pracovníků v zahraničí

V případě, že zaměstnance v cizině teprve hledáte, můžeme vám pomoci s nalezením spolehlivých a kvalifikovaných zaměstnanců na základě vašich požadavků. 

Obnovení či prodloužení víz

Cizince již zaměstnáváte a potřebujete dosáhnout obnovení víz? Jsme zde opět pro vás. Zajistíme vše potřebné pro obnovení či prodloužení víz, abyste mohli pokračovat ve spolupráci se zaměstnanci ze zahraničí, kteří se ve vaší firmě osvědčili.