Hledáte zaměstnance?

Kontaktujte nás


+420 792 777 166 (Čechy)

+420 607 786 794 (Morava)

agentura@kaseacz.cz

Hledáte zaměstnance?

Vízový servis

Kasea CZ se postará o nutné formality a zajistí poradenskou činnost spjatou s vízovou povinností cizinců zaměstnávaných v České republice.

  • Vyřídíme krátkodobá pracovní víza i zaměstnanecké karty
  • Poskytneme podporu zaměstnavatelům i zaměstnancům
  • Ušetříme vám čas a starosti
  • Dbáme na legálnost celého procesu

Je pro cizince ze třetích zemí zaměstnávané v Česku nutné vízum?

Rozhodně ano. Splněná vízová povinnost zaměstnavatelům zajistí, že se vyhnou pokutě za zaměstnávání nelegálních pracovníků. Za nelegálního zaměstnance vám hrozí pokuta až do 10 000 000 Kč. Zaměstnanec, který má pracovní povolení, se může stát vaším stálým zaměstnancem bez nutnosti vracet se po 90 dnech zpět do své země. Zaměstnanci se vyhnou riziku deportace za nelegální práci. Využití služeb naší agentury vám ušetří práci, starosti a dá vám jistotu, že vám žádná pokuta nehrozí.

Proč si vybrat pro spolupráci Kasea CZ?

Víme, jak získat pracovní povolení a zaměstnanecké karty pro Ukrajince a další cizince. Denně zařizujeme víza pro Ukrajince, Filipínce, Kazachstánce a zaměstnance z řady dalších zemí. Perfektně se vyznáme v zákonech týkajících se zaměstnávání cizinců a vyřídíme za vás všechny formality a dokumenty, které jsou potřebné k jejich legálnímu zaměstnání. Jsme zkušení profesionálové, na nás se můžete bez obav spolehnout.

Potřebujete více informací nebo pomoci v oblasti víz?

Pokud váháte, který typ víz je pro vaše potřeby nejvhodnější, neváhejte se na nás obrátit. Poskytneme vám konzultaci, pomůžeme s výběrem a následně za vás vyřídíme vše, co je k získání zvoleného víza nezbytné. První konzultace je zcela zdarma.