Hledáte zaměstnance?

Kontaktujte nás


+420 792 777 166 (Čechy)

+420 607 786 794 (Morava)

agentura@kaseacz.cz

Hledáte zaměstnance?

Zdravotnický personál

V souvislosti se stále narůstající poptávkou kvalifikovaného i nekvalifikovaného zdravotnického personálu na českém pracovním trhu, Vám nabízíme i my řešení této poptávky.

Zaměřujeme se na relokaci níže uvedených profesí z Ukrajiny:

  • Zdravotní sestry
  • Lékaři bez atestace
  • Sanitáři
  • Ošetřovatelé
  • Ostatní zdravotnický personál

Kvalifikované zaměstnance Vám vyhledáme a vyřídíme celý proces zaměstnaneckých karet. Již v průběhu celého procesu vyřizování zaměstnaneckých karet a čekání na udělení víz se tito vybraní zaměstnanci zdokonalují ve znalosti českého jazyka v intenzivním online kurzu, aby po příjezdu mohli uplatňovat nabyté znalosti v praxi.

Máte zájem o zaměstnance z Ukrajiny?

Neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám vyřídit vše potřebné.

Nedělejte stejné chyby jako zaměstnavatelé, kteří doplatili na nelegální zaměstnávání cizinců. Pojďte do toho s námi legálně

Získejte stálé zaměstnance bez rizika jejich deportace za nelegální práci a pokuty za nelegální zaměstnance pro vaši společnost. Máte obavy, abyste na žádný krok nutný k zaměstnávání Ukrajinců nezapomněli? S námi jste v dobrých rukou. Známe zákony, víme jak na zařizování víz a rádi se postaráme o celý proces zaměstnání Ukrajinců za vás. S ukrajinskými zaměstnanci vás propojíme napřímo.